SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Silver 6045328
nr 604 5328
Parti, Diverse bla 1800-tal
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 oktober 2009
kl 17:39:17
11/10 11:07:20
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.